Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Dětský tábor „Oříšek“

Dětský tábor „Oříšek“
Název: Dětský tábor „Oříšek“
Typ objektu: Dětské tábory
Město: Horní Planá
Lokalita: Český Krumlov (Jihočeský kraj)
Adresa: Bližná 517, 382 26 Horní Planá
Kapacita lůžek: 45
Cena plná penze: 3 290 Kč
Telefon: +420 777 187 100
E-mail:
Webové stránky: http://www.tabory-orisek.cz
Pojeďte s námi opět o jarních prázdninách 2011 na zimní tábor DT Bližná – Černá v Pošumaví – Lipensko. Lyžování rakouský ski areál Hochficht a ski areál Lipno. Připravili jsme pro Vás pestrý program se spoustou zimních her a soutěží. Věková hranice je 5 - 16 let. Tábor se nachází v lokalitě Lipenska v osadě Bližná, 2 km od Černé v Pošumaví (okres Český Krumlov), nedaleko Lipenské přehradní nádrže. Jedná se o překrásné a klidné prostředí CHKO Šumava.

Ceník
Termíny táborů: (všechny tábory jsou 7-mi denní)
5.2. - 12.2. 2011, 12.2. - 19.2. 2011, 19.2. – 26.2. 2011, 26.2. - 5.3.2011, 5.3. - 12.3. 2011, 12.3. - 19.3. 2011.
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Strava 6x denně s pitným režimem. Při lyžování místo obědu balíček a večer vydatná večeře. Tábor je vhodný i pro děti s celiakií – bezlepkovou stravu pro děti připravuje zkušený kuchař. Cena tábora je stejná.
Služby
Můžete se těšit na zimní radovánky, lyžování, sáňkování, bobování, stavění sněhuláků, iglú, hradů atd. Vyzkoušíme si i čtyřkolku na sněhu. V areálu na Vás čeká i naše mini zoo. Tábor je určen pro všechny děti, jak pro začátečníky (získají základy lyžování), tak pro pokročilé (dále se zdokonalí pod vedením svých vedoucích) i pro nelyžující (užijí si spoustu zábavy na sněhu - boby, sáňky, koulování atd.).Děti jsou ubytovány ve vytápěné pevné budově. Pokoje jsou 4 – 8-mi lůžkové. Na každém pokoji je sociální zařízení. Prostorná jídelna s TV, DVD a minikinem, klubovna, kuchyně s výborným šéfkuchařem, velká zahrada pro naše hry atd.. O děti se po celou dobu stará tým zkušených vedoucích, lyžařských instruktorů a zajišťuje jim pestrý a bohatý program. Neustálý odborný zdravotní dozor. Na všechny tábory zajišťujeme dopravu!
Sportovní možnosti
Program pro lyžující děti: děti budou rozděleny do oddílů podle svých lyžařských schopností s možností lyžování na několika různě náročných sjezdovkách. Lyžování: rakouský skiareál Hochficht - 1338 m – 9 x sjezdovka + dětský areál SUNNY`S KIDS PARK. Upravené sjezdovky v délce až 3,4 km (celkem 22 km), 28 sněžných děl, 3 x čtyřsedačková lanovka (kapacita 15 000 lidí za hodinu). Lipno, Kramolín: FOXPARK - největší a nejkvalitnější výukové hřiště v ČR s pohyblivými koberci, dětským vlekem, dětským lyžařským kolotočem. 5. nejkvalitnější lyžařské středisko v ČR. Sedačkové lanovky, 6 sjezdovek. Je třeba mít potvrzení o seřízení lyží v odborném servisu. Zapůjčení lyží případně zajistíme. Program pro nelyžující děti: sáňkování, bobování, stavění sněhuláků, hrátky na sněhu, koulování, vycházky i aktivní pohyb v krásné přírodě. Koupání v aquaparku, zimní hry venku i v budově, keramika nebo výtvarný kroužek. Zábavné večery: karneval, disko, volba miss – missák, karaoke show, noční bojovka, deskové hry.

Dětský tábor „Oříšek“ - fotogalerie

   

Dětský tábor „Oříšek“ - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Dětský tábor „Oříšek“