Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Chata Bližná

Chata Bližná
Název: Chata Bližná
Typ objektu: Rekreační středisko
Město: Horní Planá
Lokalita: Český Krumlov (Jihočeský kraj)
Adresa: Bližná 517, 382 26 Horní Planá
Kapacita lůžek: 90
Cena polopenze: 300 Kč
Cena plná penze: 350 Kč
Telefon: +420 777 187 100
E-mail:
Webové stránky: http://www.tabory-orisek.cz
Dovolujeme si Vám nabídnout pobyty v rekreačním středisku Chata Bližná – Černá v Pošumaví (celoroční provoz), které se nachází v krásném prostředí CHKO Šumava - Lipensko v osadě Bližná (okres Český Krumlov), 2 km od Černé v Pošumaví nedaleko Lipenské přehradní nádrže.

Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
V přízemí se nachází jídelny, klubovna s TV a DVD. Strava je formou plné penze nebo polopenze.
Služby
Rekreační středisko se dvěma patry a kapacitou až 90 lůžek (18 pokojů), možnost stanování na velké zahradě ve stanech s podsadou (10 lůžek), případně vlastních stanech. V přízemí se nachází jídelny, klubovna s TV a DVD, možnost WiFi.Nabízíme Vám zajištění lyžařských kurzů včetně dopravy do ski areálů Kramolín a Hochficht (více o skiareálu na www.hochficht.at) za výhodných cenových podmínek. Dopravu na místo, příp. cestovní pojištění zajistíme po dohodě.
Popis okolí
Vyžití jaro, léto, podzim, koupání, loďky, windsurfing, rybaření, houbaření, cyklistika, turistika atd. Je zde systém propojených značených turistických tras a cyklotras, které prostřednictvím tří převozů spojují pravý a levý břeh jezera. Cyklotrasy jsou napojeny na sousední rakouské cyklotrasy. V zimních měsících je atraktivním sportem bruslení a běžkaření po zamrzlé hladině Lipna. Pro lyžaře jsou připraveny upravené sjezdové tratě Frymburk, Kramolín, Hochficht (Rakousko) a běžecké stopy (45 km) Frymburk, Náhlov, Sv. Lhota, Kramolín. Autobusové spojení.
Tipy na výlet
Je možné navštívit Český Krumlov (historické jádro, zámek se zahradami, muzeum voskových figurín, muzeum útrpného práva, muzeum marionetek atd., grafitový důl, krytý bazén, exkurze v pivovaru), Novou pec (Schwarzenberský plavební kanál, Říjiště, Kamenné moře, Plešné jezero, vrchol Plechý atd.), Vítkův Kámen (zřícenina hradu), Frymburk, Vyšší Brod (klášter, Rožmberk), Horní Planou (muzeum A. Stiftera, vyjíždky na koních), sklářskou huť v Milné, Lipno nad Vltavou (aquapark, ski areál) a další okolní města se zajímavými historickými památkami. Možnost zajímavých exkurzí ve vodní elektrárně na Lipně.
Sportovní možnosti
Koupání, loďky, windsurfing, rybaření, houbaření, cyklistika, turistika, lyžování a běžkování. Pro skupiny dětí: možnost jízd na terénních čtyřkolkách, jízdy na poníkovi, výroba keramiky (keramická dílna), paintball a skákací chůdy.
Platební karty
Ne.

Chata Bližná - fotogalerie

 

Chata Bližná - Rezervace

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Chata Bližná - Katalog ubytování