Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Rekreační areál OÁZA

Rekreační areál OÁZA
Název: Rekreační areál OÁZA
Typ objektu: Rekreační středisko
Město: Lánov
Lokalita: Trutnov (Královéhradecký kraj)
Adresa: Lánov 77, 543 41 Lánov
Kapacita lůžek: 90
Cena od: 280 Kč
Telefon: +420 499 522 283
E-mail:
Webové stránky: http://www.oazasportrelax.cz
SPORT & RELAX: Areál Oáza se nachází na úpatí Krkonoš u města Vrchlabí, které je právem nazýváno branou Krkonoš. Nabízíme celoročně ubytování a stravu pro širokou škálu klientů. Pořádáme ozdravné pobyty pro školy a školky, lyžařské kurzy pro malé i velké, sportovní kempy a soustředění, firemní akce a celou řadu dalších produktů. Naše kapacita je cca 85 míst ve dvou, tří a čtyřlůžkových standardně vybavených pokojích. V areálu je k dispozici jídelna s celodenním stravováním a večerním barem. K dispozici je menší tělocvična vhodná pro kruhové tréninky, herna — učebna, společenská místnost s TV. Najdete zde též sportoviště (možnost si zahrát fotbal, tenis, volejbal), bazén, ohniště s grilem, dětské prolézačky. Zájemcům poskytneme vyjížďky do okolí horská kola nebo zorganizujeme celodenní výlet či exkursi. Na přání sestavíme několikadenní outdorový i adrenalinový program. Díky výhodné poloze areálu je možné navštívit mnoho lyžařských středisek v blízkém okolí (zajištění skibusů).Smluvně zajistíme dopravu podle Vašich požadavků. Naším cílem je, aby se klienti cítili dobře, aby podle svých představ plně využili svůj volný čas a sportovně založení klienti si kvalitně zatrénovali. Jak se k nám dostanete?
Z Vrchlabí 1.5km směrem Trutnov, v Lánově 50m za hlavní křižovatkou doleva, dále 200m podle ukazatelů.

Ceník
Ceny se pohybují
od 280,- Kč do 490,- Kč včetně plné penze za osobu / den
v závislosti na počtu klientů, typu akce, ročním období a požadavcích klientů. Při školních akcích jeden pedagog na 15 dětí zdarma.
Při hromadných akcích je možnost cenu individuálně sjednat. Kontaktujte nás na telefonním čísle 774 447 907 nebo na e-mailu: oaza@oazasportrelax.cz.
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Stravování zajišťujeme dle přání klientů, standardně poskytujeme plnou penzi pro školy a školky. Sportovním oddílům vytvoříme jídelníček po konzultaci s trenérem. Při večerním posezení Vám nabídneme široký sortiment nealkoholických nápojů, dobrého piva a kvalitních značkových vín.
Služby
Nabízíme cca 90 lůžek ve standartně vybavených, ale příjemných a slunných pokojích. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové. Na chodbách se nachází dostatek sociálního zařízení. Parkování pro osobní automobily a autobusy je zajištěno v oploceném areálu. K dispozici jsou učebny, herny, TV klubovna a malá tělocvična. Možnost připojení k Internetu.
Popis okolí
Okolí Lánova - samotné blízké okolí našeho areálu je ideální pro cykloturistiku, pěší túry a toulky krkonošskou krajinou. Chcete-li navštívit Vrchlabí, pojedete 2 minuty autem, 10 minut na kole a nebo 20 minut půjdete po svých. Není zapotřebí popisovat Špindlerův Mlýn, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Trutnov apod., jsou to místa, která jsou v krátkém časovém dosahu, a o kterých se více dozvíte z propagačních materiálů u nás k dispozici. Velmi pestrou nabídku výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí si můžete v klidu naplánovat doma nebo u nás a dle počasí a nálady ji můžete uskutečnit. My Vám velice rádi pomůžeme při volbě a realizaci.
Sportovní možnosti
Areál OÁZA je vhodný pro pořádání soustředění a kempů pro sportovce a zájemce o rekondiční pohyb. V zimě je možné navštívit celou řadu lyžařských středisek. Zájemcům zajistíme skibus a množstevní slevy na lanovky a vleky. V létě nabízíme travnaté hřiště cca 45x30 m pro míčové hry, tělocvičnu vhodnou pro kondiční cvičení, terén pro běžce i cyklisty. Náročnější sportovce osloví především travnaté fotbalové hřiště, volejbalové a tenisové kurty (beach voley) v těsném sousedství našeho areálu.

Rekreační areál OÁZA - fotogalerie

firemní akce
firemní akce
 

Rekreační areál OÁZA - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Rekreační areál OÁZA