Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Hotel Myslivna Brno

Hotel Myslivna Brno
Název: Hotel Myslivna Brno
Typ objektu: Hotel ***
Město: Brno
Lokalita: Brno-město (Jihomoravský kraj)
Adresa: Nad Pisárkami 1, 623 00 Brno
Kapacita lůžek: 235
Cena od: 550 Kč
Cena polopenze: 150 Kč
Cena plná penze: 300 Kč
Telefon: +420 547 107 111
Fax: +420 547 107 707
E-mail:
Webové stránky: http://www.hotelmyslivna.cz
Tříhvězdičkový hotel Myslivna se nachází v krásném prostředí lesoparku nad areálem brněnského Výstaviště s nejhezčím výhledem na panorama města. Pouhých 10 minut z centra a jednoduchým příjezdem z dálnice D1.
Od brněnského Výstaviště cca 5 minut autem, nebo MHD.Hotel disponuje 118 rekonstruovanými pokoji s 235 lůžky, třemi restauracemi, vinárnou, 8 salonky, kongresovým sálem, fitness, saunou a v celém hotelu je možnost bezplatného připojení internetu prostřednictvím WI-FI.
Ceník
Za jednolůžkový pokoj (jedna osoba na pokoji)
1250,-Kč včetně snídaně švédské stoly a včetně dph/noc
za dvojlůžkový pokoj (dohromady za 2 osoby)
1.690,-Kč včetně snídaně švédské stoly a včetně dph/noc
za třílůžkový pokoj (dohromady za 3 osoby)
2.150,-Kč včetně snídaně švédské stoly a včetně dph/noc
Součástí našeho hotelu je i hotelové parkoviště.
Cena za případné parkování činí 90,-Kč / auto / den.Parkoviště před hotelem je nonstop hlídané a je i řádně pojištěné.
Akční slevy ubytování na www.hotelmyslivna.cz
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Stylová restaurace se 130 místy u stolu nabízí široký sortiment národních jídel a specialit, cukrářských výrobků a vinotéku jihomoravských vín. Po celý rok probíhají gastronomické akce. Součástí restaurace je rytířský salonek s kapacitou 14 míst. Z restaurace je přímý vstup na terasu s krásným výhledem na panorama Brna. Zde nabízíme posezení s dětským koutkem v přírodní scenerii lesoparku. Připravíme vám speciality na grilu, kupříkladu opékání selete, zábavy s živou hudbou, atd. Kapacita terasy je 150 míst u stolu.
Služby
Recepce a informace nonstop, směnárna, sleva pro stálé hosty, trezor, domácí zvířata vítána, prodej drobných potřeb a suvenýrů, bezdrátové připojení k internetu, sekretářské služby. Pro firemní i soukromé akce zajistíme živou hudbu, cimbálovou muziku, řízenou ochutnávku vín, apod.Pro relaxaci našich hostů je určen biliár, stolní fotbal, nebo třeba šipky.
Popis okolí
Lesopark,okolí hotelu je jako stvořené k procházkám, nebo k jízdě na kole, které Vám rádi za malý poplatek půjčíme.
Tipy na výlet
Kolem hotelu vedou cyklostezky a turistické pěší stezky, v blízkosti hotelu se nachází slavné muzeum Anthropos s mamutem, v blízkém centru města pak hrad Špilberk, chrám sv. Petra a Pavla a další pamětihodnosti. Asi 12 minut cesty autem je od nás vzdálen Masarykův okruh s možností jízd na závodní dráze. Brněnská přehrada je vzdálená 8 km a na konci cesty plavbou lodí se tyčí úžasný gotický hrad Veveří. Nedaleko Brna na sever jsou známé Sloupsko-šošůvské jeskyně s propastí Macochou, směrem na jih k hranicím s Rakouskem překrásný Lednicko-valtický areál.
Konference
Kapacita kongresového sálu 220 osob s možností přenosu obrazu a zvuku po hotelu. Pro setkání menších skupin hostů, rodinné oslavy, důležitá diskrétní firemní jednání nebo akce rozdělené na více skupin máme k dispozici 8 salonků s kapacitou od 8 do 25 osob. Brno salonek 10 míst, Veletržní salonek 10 míst, Myslivecký salonek 24 míst, Svatební salonek 24 míst, Rytířský salonek 14 míst, Club-Vinárna 80 míst.Steak House a club - vinárna : Přímo u vstupu do hotelu se nachází Steak House bar s nabídkou steaků, rychlého občerstvení, kávy, pohárů a nápojů. Počet míst u stolu je 45. Dalším gastronomickým provozem je club-vinárna s tanečním parketem a možností živé nebo reprodukované hudby, bohatým výběrem alkoholických nápojů, jihomoravských vín, teplé a studené kuchyně. Club – vinárna může být zcela oddělen od prostoru restaurace s možností samostatného vchodu z parkoviště, s krásným výhledem na Brno a přímým vstupem na terasu. Hosté mohou využít billiard, stolní fotbal a elektronické šipky. Kapacita baru je 80 míst u stolu.
Platební karty
Akceptujeme platební karty.

Hotel Myslivna Brno - fotogalerie

Hotel Myslivna Brno
Hotel Myslivna Brno
   

Hotel Myslivna Brno - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Hotel Myslivna Brno - Katalog ubytování