Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Moderní tábor Ztracený ostrov

Moderní tábor Ztracený ostrov
Název: Moderní tábor Ztracený ostrov
Typ objektu: Dětské tábory
Město: Veselí nad Lužnicí
Lokalita: Tábor (Jihočeský kraj)
Adresa: Letní tábor Ztracený ostrov 1, 391 81 Veselí nad Lužnicí
Souřadnice GPS: 49°7'17.389"N, 14°48'56.636"
Kapacita lůžek: 50
Cena od: 4 490 Kč
Cena plná penze: 4 490 Kč
Telefon: +420 739 465 490
E-mail:
Webové stránky: http://www.ckrobinson.cz/?tabory/tabor-ztraceny-ostrov
Ztracený ostrov je moderní dobrodružný letní dětský tábor zaměřený na cestování a sporty v přírodě. Tábor leží uprostřed jihočeských lesů, v krásné a čisté přírodě, přímo na břehu řeky Nežárky. Základní délka turnusu je 14 dní, pro malé cestovatele a začínající táborníky od 6 do 9-ti let máme i týdenní běhy.
Ceník
od 4490,-
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
5× denně. Začíná se bohatou snídani, následuje dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře. Děti jí zdravě, jídelníček je upravován i podle probíhajícího programu. Hlady u nás nikdo netrpí, samozřejmostí je druhá večeře nebo něco na zub, když zrovna kručí v břiše. Stejně pečlivě se dbá i na dostatek pití během celého dne. Informace o letním dětském táboře Děti pomáhají v kuchyni a střídají se při přípravě jídel a mytí nádobí. Stejně jako pomáhají připravovat dřevo na oheň apod. Možná vás to překvapí ale o dobrovolníky není nouze. Během tábora se u těchto drobných prací vystřídají všichni. Letos už se nebude jíst z ešusů, ale z našeho cestovatelského nádobí.
Služby
Cena zahrnuje: dopravu podle zvoleného cenovéh oprogramu | ubytování a pronájem společenských místností a hřišť | stravování 5 x denně a dostatek pití po celý den | mzdy vedoucích a instruktorů | Informace o letním dětském táboře zdravotnický dozor | přípravu a produkci táborového programu | školení vedoucích | kompletní materiální a bezpečnostní vybavení pro hry a aktivity | odměny pro děti za hry a soutěže | dekorace, kostýmy a rekvizity pro tématickou hru | Tábor ON-LINE | pohotovostní vozidlo po celou dobu tábora | zákonné pojištění CK | skvělé zážitky :-)
Popis okolí
Tábor v chráněné krajiné oblasti Třeboňsko mezi Vesím nad Lužnicí, Jinřichovým hradcem a Třeboní. Řeka, louky i okolní lesy jsou ideálním terénem pro dobrodružství a sporty v přírodě. Nežárka je v okolí tábora mělká, obvykle je vody jen po kolena. Děti všude stačí. V táboře je hřiště, malé lanové centrum, a spousta zajímavých herních prvků zasazených do přírodního prostředí – Informace o letním dětském táboře lanové pavučiny, prolézačky, houpačky, hrazdy a další. Každý rok připravujeme pro děti nějaké nové překvapení.

Moderní tábor Ztracený ostrov - fotogalerie

Atypické stany
Atypické stany
Večerka :-)
Večerka :-)
Meč krále Artuše
Meč krále Artuše
Táborák
Táborák
Sokolníci
Sokolníci
 

Moderní tábor Ztracený ostrov - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Moderní tábor Ztracený ostrov