Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Ubytování U Kostků

Ubytování U Kostků
Název: Ubytování U Kostků
Typ objektu: V soukromí
Město: Loučná nad Desnou
Lokalita: Šumperk (Olomoucký kraj)
Adresa: Filipová 46, 788 11 Loučná nad Desnou
Kapacita lůžek: 13
Cena od: 180 Kč
Telefon: +420 737 953 126
E-mail:
Webové stránky: http://www.ukostku.jeseniky.net
Chalupa stojící v oplocené zahradě mimo hlavní komunikaci, ale s dobrou dostupností, s kapacitou do 13 osob, vhohdná pro letní i zimní rekreaci.
Ceník
V zimní a letní sezoně ubytováváme od soboty od 14 hodin nástup, do soboty do 10 hodin odjezd, a to za ceny 14000 Kč. Mimosezona 11000 Kč/týden, víkend 4500 Kč pá-ne. v cenách je již započítán i poplatek pro obec, to je 21Kč /os/den. Dále se platí elektřina a plyn-topení, neposkytujeme povlečení, pouze za poplatek 8O Kč os/pobyt.
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Možnost vaření ve 2 plně vybavených kuchyňkách, mikrovlné trouby, varné konvice, elektrický sporák, 4plotýnková varná deska, lednice. Nebo je možnost stravování v restauračních zařízeních.
Služby
V létě je k dispozici: nafukovací bazén, 4 houpačky, pískoviště, ruské kuželky, basketbalový koš, posezení u ohně, velká krytá pergola s lávovým kamenem, grilovacím roštěm, krbem, udírnou s dřevěným masívním nábytkem.
Popis okolí
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou, zámecký park, Rybářská bašta s možností rybolovu i bez rybářského lístku, minigolf, sportovní hřiště, paintbal, Relaxcentrum- bowling, tenisové kurty, fotbalové hřiště, zámek, termální koupaliště, ruční papírna a lázně ve Velkých Losinách, mechové jezírko na Rejvízu, ZOO koutek v Rapotíně. Turistické a cykloturistické trasy, houbaření. V zimním období je zde několik lyžařských středisek, v roce 2010 v prosinci se zde otevřelo obří lyžařské středisko v Koutech nad Desnou s 6-ti sedačkovou lanovkou, se sjezdovkami 2400 a 1800 m. Toto středisko má světové parametry i ke konání světových pohárů. Jsou zde také několika kilometrové upravované běžecké trasy.
Sportovní možnosti
Možnost využítí několika sportovních center v obci, fotbal, minigolf, paintbal, squosh, bowling, tenis, lyžování, cykloturistika.

Ubytování U Kostků - fotogalerie

pergola a basketbalový kos
pergola a basketbalový kos
houpačky a bazén
houpačky a bazén
bazén
bazén
obyvák
obyvák

Ubytování U Kostků - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Ubytování U Kostků