Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Restaurace a penzion Kamenec

Restaurace a penzion Kamenec
Název: Restaurace a penzion Kamenec
Typ objektu: Penzion
Město: Háj ve Slezsku - Jilešovice
Lokalita: Opava (Moravskoslezský kraj)
Adresa: Kamenec 100, 747 92 Háj ve Slezsku - Jilešovice
Souřadnice GPS: 49°53'47.129"N, 18°8'35.653"E
Kapacita lůžek: 19
Cena od: 350 Kč
Telefon: +420 731 533 969
Fax: +420 595 046 759
E-mail:
Webové stránky: http://www.penzionkamenec.cz
Restaurace a penzion v loveckém stylu, který se nachází na severu Moravy mezi městy Opava a Ostrava. Klidné místo na venkově poblíž řeky a jezera.
Ceník
2x 3 lůžkový pokoj se společným sociálním zařízením - 750,- Kč/pokoj se snídaní.
Pokoj bez snídaně je za cenu 600,- Kč.
Při obsazení pokoje se spol. soc. zařízením pouze jednou osobou cena 350,- Kč s nebo bez snídaně.
3x 2 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením – sprchový kout, vysoušeč vlasů, pokoj je vybaven LCD televizí, přípojkou na internet a lednicí - 900,- Kč/pokoj se snídaní.
Pokoj bez snídaně za 800,- Kč.
Při obsazení pokoje pouze jednou osobou cena 600,- Kč/osoba s nebo bez snídaně.
2x apartmán s možností přistýlky – koupelna je vybavena rohovou vířivou vanou a vysoušečem vlasů. Pokoj disponuje LCD televizí, přípojkou na internet a lednicí s minibarem: 1400,- Kč/pokoj se snídaní.
Apartmán bez snídaně: 1300,- Kč.
Přistýlka: 300,- Kč/osoba s nebo bez snídaně.
Nenabízíme polopenze a plné penze. Možnost obědů - výběr z denního menu nebo výběr z lístku a možnost večeří - výběr z lístku.

SLEVY:
Při plném obsazení penzionu pokoje se sociálním zařízení vč. apt. za jednotnou cenu 900,- Kč/noc.
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Klimatizovaná bezbariérová restaurace je příjemně zařízena v loveckém stylu a obsahuje 64 míst k posezení + 4 místa u baru. Nabízíme spoustu zvěřinových specialit, ale také domácích pokrmů z drůbeže, ryb, vepřového a hovězího masa. Dále v jídelníčku nabízíme pochoutky k pivu, poháry a dezerty. Příjemné chvíle můžete strávit v naší zahradní restauraci, která je otevřena v teplých měsících.
Popis okolí
V okolí cyklostezky, jezero Štěrkovna, řeka Opava, lesy, louky. Klidná poloha na venkově.
Tipy na výlet
Háj ve Slezsku – cca 4 km, rodiště Vladislava Vančury (Rozmarné léto) a Antonína Vaška (otce Petra Bezruče). Najdete zde jejich pomníky a pamětní desky. Opava – cca 20 km - krásné historické město se spoustou zajímavých památek, zákoutí a parků. Centrum kulturního a společenského života. Památky: Gotická katedrála Nanebevzetí Panny Marie z druhé poloviny 14. století. Renesanční architekturu můžete obdivovat na domech na Dolním náměstí, Masarykově třídě, Ostrožné ulici a rovněž městská věž, tzv. Hláska, současné sídlo Magistrátu města Opavy. V barokním stylu vyniká především Sobkův a Blücherův palác na Masarykově třídě. Opava se také pyšní ukázkami novodobé architektury stavbou obchodního domu Breda a Městským koupalištěm. V 19. stol. bylo založeno nejstarší muzeum na území České republiky - Slezské zemské muzeum. V roce 1805 zahájilo svou činnost Slezské divadlo. Historii města dokládá bohaté množství kulturních památek. K nejstarším patří Minoritský klášter a kostel sv. Ducha, postavený před rokem 1269. Hradec nad Moravicí - cca 27 km - krásný zámek s anglickým parkem se skládá ze 3 částí: Bílý zámek - prohlídkový okruh, Červený zámek – novogotická přístavba, hradební zeď s tzv. Bílou věží, která je inspirovaná režnými hrady staroněmecké gotiky. Kravaře – cca 14 km - zámek ze 14. století s barokní kaplí s přilehlým anglickým parkem, ve kterém je vybudované 9-ti jamkové golfové hřiště, dále novogotický kostel sv. Bartoloměje postavený v 19. stol. Hlučín – cca 7 km - příjemné upravené a čisté městečko. Za návštěvu mj. stojí kostel sv. Jana Křtitele ze 14. stol., Mauzoleum rodiny Wetekampovy z 19. století, Mírové náměstí s radnicí a spoustou obchůdků, zámek z 15. století se stálou expozicí Muzeum Hlučínska, část hradeb z 15. století. Možnost koupání ve sportovně – rekreačním areálu. Šilheřovice – cca 14 km - zámek v romantickém historizujícím slohu z 18.-19. století leží uprostřed nádherného anglického parku s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm. Šilheřovice hraničí s Polskem, kde je možnost výhodných nákupů v příhraničních městech. Ostrava – cca 15 km - kdysi „černé“ město už černým zdaleka není. Centrum města je krásně zrekonstruováno. Velké možnosti k nákupům, ale také kulturního a sportovního vyžití. Také můžete navštívit technické památky – Dolní oblast Vítkovic a také Důl Anselm v Petřkovicích. Dinopark Doubrava - 39 km.
Konference
Restaurace o kapacitě až 60 osob - klimatizovaná a bezbariérová. Možnost zapůjčení projekčního plátna a dataprojektoru. Salonek o kapacitě 20 osob v 1. patře. Klimatizovaný, možnost zapůjčení projekčního plátna a dataprojektoru.
Sportovní možnosti
Tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením. Cena: 80,- Kč/hodina, 120,- Kč/hodina při umělém osvětlení. Fotbalové hřiště na malou kopanou s umělým osvětlením. Cena: 200,- Kč/hodina, 300,- Kč/hodina při umělém osvětlení. Beach volejbalové hřiště. Cena: 100,- Kč/hodina. Dětské hřiště s průlezkami, houpadly a pískovištěm.
Platební karty
VISA, Eurocard/Mastercard, Maestro

Restaurace a penzion Kamenec - fotogalerie

Pohled na Kamenec
Pohled na Kamenec
Pohled na Kamenec
Pohled na Kamenec
Pohled na Kamenec
Pohled na Kamenec
Restuarce
Restuarce
Restaurace
Restaurace
Restaurace
Restaurace
Pokoj
Pokoj
Koupelna na apartmá
Koupelna na apartmá
Pokoj
Pokoj
Koupelna na pokoji
Koupelna na pokoji
Tenisový kurt
Tenisový kurt
Tenisový kurt
Tenisový kurt
Fotbalové hřiště
Fotbalové hřiště
Beach volejbalové hřiště
Beach volejbalové hřiště
Dětské hřiště
Dětské hřiště
Dětské hřiště
Dětské hřiště
   

Restaurace a penzion Kamenec - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Restaurace a penzion Kamenec