Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Hotel Elegance

Hotel Elegance
Název: Hotel Elegance
Typ objektu: Hotel ***
Město: Šumperk
Lokalita: Šumperk (Olomoucký kraj)
Adresa: Husitská 2, 787 01 Šumperk
Kapacita lůžek: 39
Cena od: 990 Kč
Cena polopenze: 150 Kč
Cena plná penze: 300 Kč
Telefon: +420 581 112 120
Fax: +420 581 112 119
E-mail:
Webové stránky: http://www.hotelelegance.cz
Samotný hotel nabízí svým hostům širokou nabídku vyžití po celý rok ať už ve sportovním hotelovém centru kde najdete ricochet, malou kopanou, stolní tenis, bazén, aerobic, tělocvičnu nebo pro chvíle relaxace nabízí whirpool, saunu, solária, masáže a také největší solnou jeskyni v okrese.V prostorách hotelu je také umístěna zábavní herna s posezením a barem kde můžeme svým hostům nabídnout golfový simulátor, bowling, kulečník, snooker, šipky, stolní fotbálek a hokej, air hokej a také pokerový salonek pro karbaníky. Hotel nabízí celkem 15 pokojů a ubytování až pro 40 osob. Pokoje jsou rozděleny dle kapacity na: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, apartmány a také bezbariérový pokoj pro invalidy. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené. Všechny pokoje jsou klimatizovány, dále jsou vybaveny kabelovou televizí, minibarem, telefonem, trezorem, připojením k internetu a samozřejmě koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Apartmány mají oddělené ložnice a navíc kompletně vybavený kuchyňský kout včetně sporáku, mikrovlné trouby a také myčky. V celém prostoru hotelu je bezdrátové WiFi připojení k internetu ZDARMA. Hosté mají možnost parkovat na vyhrazeném parkovišti před vstupem do hotelu.
Ceník
1L pokoj - 990 Kč / noc
2L pokoj - 1590 Kč / noc
2L + přistýlka - 1790 Kč / noc
2L + 2x přistýlka - 1990 Kč / noc
Apartmá SUPERIOR - 2500 Kč / noc
Apartmá PRESIDENT - 3500 Kč / noc
Děti do 3 let ZDARMA
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Součástí ubytování je snídaně formou bufetu. Dále našim hostům nabízíme také možnost polopenze nebo plné penze. Na výběr mají také mezi hotelovou restaurací nebo stylovou pivnicí HOLBA a klasickou českou kuchyní.
Služby
Pro naše hosty nabízíme široké sportovní vyžití přímo v prostorách hotelu v každé roční období. K dispozici Vám jsou v našem sport & relax centru sportovní zařízení a prostory pro tyto sporty: malá kopaná (2+1), ricochet, stolní tenis, bazén (také s animačními programy), Pokud byste raději využili volné chvíle k relaxaci a nabrání nových sil můžete využít: whirpool (vířivou vanu), finskou, infra a parní saunu, solnou jeskyni, bazén, solární louku, masáže. Nově pak nabízíme našim hostům možnost využití moderníhoFITNESS, kde si přijdou na své vyznavači zdravého životního stylu, najdete zde např.: aerobní sál (zumba, pillates, taebo, step aerobic atd.), moderní fitness, vibrační plošiny zn. BODYGREEN, kardio zónu (cyklotrenažery, bežecké pásy, stepper), kompletní systém UNIVET (cyklotrenažery napojeny na obrazovky, kde vidíte skutečnou trasu podle které software nasimuluje zatížení), body analyzer (zjištění složení těla).
Popis okolí
Hotel Elegance se nachází v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími hlavní třídu.
Tipy na výlet
Velké losiny (10 km) - Čarodějnické procesy, zámek, ruční papírna lázně Lyžařský areál Kouty (15 km) - největší ski areál v Jeseníkách
Konference
Konferenční prostoryHledáte reprezentativní prostory pro Vaše školení, prezentace, obchodní jednání nebo firemní akce? K dispozici pro Vás máme celkem 3 konferenční salonky o kapacitě do 20, 40 a 50 osob.Nabízíme Vám prostory k pořádání jednání, školení, prezentací firem, pracovních či společenských setkání a svatebních hostin. Konferenční sály jsou plně klimatizovány a jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou. Ve školících prostorách nabízíme možnost drobného občerstvení formou coffee breaku stejně jako občerstvení v podobě velkolepého rautu dle přání zákazníka.Jsme schopni zajistit kompletní gastro servis dle požadavků zákazníka. Rádi pro Vás připravíme i doprovodné programy pro firemní partnery nebo účastníky konference, jako například image akce, lekce v pohybových studiích, zajištění golfového turnaje na simulátoru, turnaje v malé kopané, stolním tenisu, snookeru, poolu, šipkách, bowlingu či ricochet turnaje nebo relaxaci v našem wellness centru v podobě masáží, whirpool vířivé vany, bazénu či solária. V konferenčních sálech jsou k dispozici: - připojení na internet (pevné, WiFi) - digitální projektor - flipchart - promítací plátno - klimatizace - profesionální ozvučení a kompletní audiotechnika - zajištěná obsluha (občerstvení) - parkoviště Při konferencích je možno využít různých variant uspořádání - školní, divadelní, U-tabule, T–tabule, Ženeva, rauty, tiskové konference, případně nestandardní - dle přání zákazníka. K dispozici jsou klasické stoly se židlemi.V těsné blízkosti konferenční místnosti se nachází bar s posezením a přilehlou venkovní terasou. Ceník služeb (dle konkrétních požadavků zákazníka, dle využití gastro servisu, a dle využití hotelu.
Sportovní možnosti
Pro naše hosty nabízíme široké sportovní vyžití přímo v prostorách hotelu v každé roční období. K dispozici Vám jsou v našem sport & relax centru sportovní zařízení a prostory pro tyto sporty: malá kopaná (2+1), ricochet, stolní tenis, bazén (také s animačními programy). Pokud byste raději využili volné chvíle k relaxaci a nabrání nových sil můžete využít: whirpool (vířivou vanu), finskou, infra a parní saunu, solnou jeskyni, bazén, solární louku, masáže. Nově pak nabízíme našim hostům možnost využití moderníhoFITNESS, kde si přijdou na své vyznavači zdravého životního stylu, najdete zde např.: aerobní sál (zumba, pillates, taebo, step aerobic atd.), moderní fitness, vibrační plošiny zn. BODYGREEN, kardio zónu (cyklotrenažery, bežecké pásy, stepper), kompletní systém UNIVET (cyklotrenažery napojeny na obrazovky, kde vidíte skutečnou trasu podle které software nasimuluje zatížení), body analyzer (zjištění složení těla).
Platební karty
VISA, MasterCard, American Express, JCB, Dinners Club

Hotel Elegance - fotogalerie

2L
2L
koupelna
koupelna
Apartmá
Apartmá
restaurace
restaurace
sauna
sauna
bazen
bazen
fotbal 2v2
fotbal 2v2
solna jeskyne
solna jeskyne
solarni louka
solarni louka
salonek II
salonek II
salonek III
salonek III
 

Hotel Elegance - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Hotel Elegance - Katalog ubytování