Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Chata Lanovka

Chata Lanovka
Název: Chata Lanovka
Typ objektu: Chata, chalupa
Město: Kouty nad Desnou
Lokalita: Šumperk (Olomoucký kraj)
Adresa: Kouty nad Desnou 17, 788 11 Kouty nad Desnou
Souřadnice GPS: Loc: 50°6'7.319"N, 17°7'31.367"E
Kapacita lůžek: 0
Cena od: 120 Kč
Telefon: +420 777 251 515
E-mail:
Webové stránky: http://www.jeseniky-chaty.cz
Nově zrekonstruovaná chata pro 5 osob se nachází v malé podhorské obci Kouty nad Desnou, v centru turisticky atraktivní části Jeseníků. Je umístěna v klidném prostředí u lesa a lyžařských vleků, mimo hlavní komunikaci. Naproti chatě je nová 6-ti sedačková lanovka a v blízkosti se nachází známý rekreační areál Červenohorské Sedlo (1.030m.n.m.) se 4-sedačkovou lanovkou, které je východiskem na všechny strany Jeseníků. Termální vnitřní a venkovní bazén 8km.
Ceník
Léto: 6.000 Kč/týden
Zima: 6.400 Kč/týden
Mimosezóna: 3.500 Kč/týden
Víkend: 2.500 Kč/2 noci
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Vlastní vybavená kuchyňka nebo v restauraci 200M.
Popis okolí
V místě: Infocentrum, 6-ti sedačková lanovka s večerním lyžováním, lyžařská škola, pohádkový Koutecký les, krytý bazén s protiproudem, masážními tryskami, splavem a Whirpool, půjčovna horských kol, lyží, kolečkových bruslí a koloběžek, bike park, Snowpark, in-line okruh pro kolečkové brusle (2,5km), restaurace se stravováním a picerie, bowling, horské koloběžky, horské minikáry, tenisové kurty, projíždky na koních, podzemní vodní přečerpávací elektrárna Dl. Stráně s prohlídkou vysokohorských vodních nádrží.
Tipy na výlet
V okolí: Vodopády na Borovém potoce, horské středisko Červenohorské Sedlo (1.030m.n.m.), Vel.Losiny: lázně, minigolf, zámek, termální koupaliště a vnitřní termální bazén (35°C), ojedinělé muzeum ruční výroby papíru, které patří mezi nejstarší v Evropě a je doposud v provozu, lázně Lipová a Jeseník, mechová jezírka Rejvíz, Rešovské vodopády, veteran muzeum a minizoo Rapotín, veterán muzeum Česká Ves, zámek Jánský Vrch, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, rozhledna Praděd (1.491m.n.m.) a rozhledna Zlatý Chlum (875m.n.m.), Loučná: rybářská bašta, minigolf, skatepark, zlatorudné mlýny ve Zlatých horách, ojedinělé celodřevěné kostelíky v Maršíkově a v Žárové, rašeliniště a ojedinělá mechová jezírka Rejvíz, vodní tvrz a muzeum minerálů v Jeseníku, vojenské muzeum a vybavené vojenské bunkry Králíky.

Chata Lanovka - fotogalerie

 

Chata Lanovka - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Chata Lanovka - Katalog ubytování