Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Camp Lipno

Camp Lipno
Název: Camp Lipno
Typ objektu: Kemp, tábořiště
Město: Černá v Pošumaví
Lokalita: Český Krumlov (Jihočeský kraj)
Adresa: Hůrka 52, 382 26 Černá v Pošumaví
Kapacita lůžek: 0
Telefon: +420 602 159 506
E-mail:
Webové stránky: http://www.penzion-lipno.cz
Karavany-stanování, k dispozici je : zpevněné stání pro karavan, elektrická přípojka 220 V, prostor stání je osvětlen, možnost použití sprch a WC s teplou vodou, možnost celoročního stání, možnost uskladnění karavanu v uzamykatelné garáži, celý areál je oplocen a na noc se zamyká, možnost zimního pobytu v karavanu (teplá voda, WC).
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Naše restaurace nabízí: možnost stravování po celý den! 80 míst k sezení, z toho: 20 míst venkovní terasa s výhledem na Lipno, 30 míst v přístavku s výhledem na Lipno, 30 míst v restauraci s barem a videoprojektorem Restaurace je dostatečně prostorná i pro pořádání svateb, oslav i firemních školení a dalších aktivit.
Služby
Stravování - možnost vlastního vaření nebo za zvýhodněnou cenu (menu) v restauraci v areálu. K dispozici je také rozsáhlý zatravněný pozemek, písčitá pláž, občerstvení (pečené klobásy, maso, smažený sýr, alko a nealko nápoje, zmrzlina, cukrovinky, pivo Gambrinus a Budvar. Můžete také používat ohniště s grilem (dřevo k dispozici), nebo přenosné ohniště. Součástí areálu jsou také plážové sprchy s teplou vodou. V případě nepříznivého počasí je hostům k dispozici velký stan s posezením a výhledem na Lipno. Písčitá pláž v areálu je vhodná i pro malé děti - vstup do vody je velmi pozvolný, voda je díky malé hloubce vždy příjemně vyhřátá. Pro děti je k dispozici dětské hřiště s houpačkami. Možnost úschovy kol, lyží, surfů. Možnost zapůjčení lodí s elektromotorem, mrazák pro rybáře.
Popis okolí
Jezero Lipno je nějvětší v České republice. Je známým rekreačním střediskem již řadu let a je vyhledávané zejména rybáři a milovníky vodních sportů (windsurfing, jachting). V posledních letech zde byla vybudována rozsáhlá síť cyklostezek, je přístupnýn pravý břeh Lipna kde dříve bývala železná opona. V poslední době je také i na Lipně populární nordicwalking. V poslední době je Lipno populární i v zimě - jezero se mění v největší kluziště v ČR, kolem lipenských obcí vedou upravované běžkařské stopy, známý je Skiareál Lipno (Kramolín), můžete také využít výhodného balíčku lyžování v rakouském Hochfichtu a ubytování u nás (ubytování + doprava + skipas). Z Lipna je kousek do Rakouska (Studánky, Zvonková) i Německa (Strážný).
Tipy na výlet
Medvědí stezka, Plešné jezero s pomníkem Adalaberta Stiftera, Čertova stěna, Vítkův Hrádek, Pravý břeh Lipna se zaniklými vesnicemi a nedotčenou přírodou, Šumavský národní park, Český Krumlov (zámek, otáčivé hlediště, muzeum voskových figurín a útrpného práva, tuhové doly), Hluboká nad Vltavou (zámek), České Budějovice.

Camp Lipno - fotogalerie

 

Camp Lipno - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Camp Lipno - Katalog ubytování