Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Ubytování pod Pálavskými vrchy

Ubytování pod Pálavskými vrchy
Název: Ubytování pod Pálavskými vrchy
Typ objektu: V soukromí
Město: Strachotín
Lokalita: Břeclav (Jihomoravský kraj)
Adresa: Sklepní 172, 693 01 Strachotín
Kapacita lůžek: 4
Cena od: 300 Kč
Telefon: +420 607 618 708
E-mail:
Webové stránky: http://www.petrikovistrachotin.unas.cz
Malý rodinný penzion nabízí ubytování pro 4 osoby. Nachází se ve výhodné pozici pro turistiku ať už pěší, nebo cyklo. Přímo se nabízí strávit příjemný večer u vína, ať už v některém z místních sklípků nebo v přilehlé zahradě kde je možnost grilování nebo táboráku. Jako zajímavá relaxace po celodenním výletování je zde možnost vyjet si na loďce, kterou budete mít zdarma k dispozici. Obec Strachotín se nachází v těsné blízkosti vodní nádrže Dolní Věstonice a Nové Mlýny. Krásný výhled z privátu přímo na Pálavu.
Ceník
Týdenní i víkendové pobyty v zimě u nás od 300 Kč do 400 Kč za noc dle dohody.
Sezona - 9000Kč,- týden.


Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Služby
Kuchyň je plně vybavená: lednice, plynová trouba, kávovar, mikrovlnná trouba. Pokoj má 4 lůžka, televizor se satelitem. Koupelna se sprchovým koutem. Posezení před domem, možnost grilování a ohniště, stání pro kola i auto přímo u domu.
Popis okolí
Relaxace i v zimě - náš penzion vám nově nabízí i možnost ubytování mimo sezonu. V téhle době můžete jeho strategickou pozici využít k vašim cestám za relaxací a odpočinkem od každodenních povinností do okolních lázní a wellness zařízení. Z těch nejznámějších můžeme doporučit: hotel Termal - 8 km, lázně Lednice -15 km, termální lázně "Therme Laa" - 40 km.
Tipy na výlet
Obec Strachotín má ideální pozici pro různé výlety, ať už se jedná o cykloturistiku nebo o pěší turistiku. Na své si zde přijdou milovníci vína, ale třeba i nadšení rybáři. Strachotín je vzdálený asi 2km od Pálavských vrchů, které lákají k návštěvě hradu Děvičky nebo Sirotčího hrádku. K turistice jsou vhodné i vzdálenější městečka Mikulov (14km), Lednice (19km) a Valtice (25km), která lákají turisty k prohlídce mnoha zajímavých památek. V horkých dnech je zde možnost přírodní koupání na Mušovských jezerech asi 6km daleko nebo na koupalištích v Hustopečích a v Mikulově. Občerstvení poskytují 3 restaurace, cukrárna, místní vinotéka a spousta soukromých sklípků.
Platební karty
Ne.

Ubytování pod Pálavskými vrchy - fotogalerie

   

Ubytování pod Pálavskými vrchy - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Ubytování pod Pálavskými vrchy