Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Restaurace a Penzion Šimanda

Restaurace a Penzion Šimanda
Název: Restaurace a Penzion Šimanda
Typ objektu: Hotel ***
Město: Praha 9
Lokalita: Praha 9 (Praha)
Adresa: Šimanovská 47, 198 00 Praha 9
Souřadnice GPS: N50°5'51.698'', E14°32'37.532''
Kapacita lůžek: 36
Cena od: 440 Kč
Telefon: +420 222 233 999
E-mail:
Webové stránky: http://www.simanda.cz
Restaurace a Penzion Šimanda se nachází v klidné vilové části Prahy 9, Kyje, s výborným dopravním spojením, 1 minuta od vlakové zastávky Kyje, 2 stanice bus z metra Rajská zahrada, s krásným výhledem na Kyjský rybník ( v létě z venkovní zahrádky) a starou kyjskou zástavbu a svou polohou zaručuje klidné a ničím nerušené ubytování. Restaurace s širokou nabídku nápojů, točených piv a výbornou českou hotovkovou i minutkovou kuchyni s nabídkou národních a regionálních jídel a specialit z lávového grilu. Penzion Vám nabízí kvalitní, čisté a levné ubytování hotelového typu, na každém pokoji vlastní sociální zařízení, včetně Wi-Fi a TV. U většiny pokojů balkon s výhledem na Kyjský rybník. Levné a výhodné ubytování, krátkodobé i dlouhodobé pro firmy, jednotlivce, školy, sportovce i skupiny. Parkoviště vlastní v místě. Levné ubytování v Penzionu Šimanda je ideálním poměrem ceny a kvality poskytovaného ubytování vč. služeb. Recepce - čas příjezdu: Od 14:00:00 hodin, čas odjezdu: Do 11:00:00 hodin. Dostupnost - vlakem - zastávka Kyje-centrum 12 minut, metrem - Metro Hloubětín - bus 181, 110 - do zastávky Kyje, nebo metro Rajská zahrada -2 stanice autobusem č. 181, 110 - do zastávky Kyje.
Ceník
Cena 1 - 7 den:
Druh pokoje
4 lůžkový pokoj 1640 Kč
3 lůžkový pokoj 1230 Kč
2 lůžkový pokoj 880 Kč
1 lůžkový pokoj 440 Kč
1VIP = 1230 Kč+přistýlka

Cena 8 - 29den:
4 lůžkový pokoj 1400 Kč
2+1 lůžkový pokoj 760 Kč
3+1VIP = 1050 Kč
2 lůžkový pokoj 760 Kč
1 lůžkový pokoj 380 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně poplatků a to za pokoj/noc.
Ceník je platný do 23.12.2010
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Naše restaurace s kapacitou 42 míst vám nabídne širokou nabídku nápojů, točených piv a výbornou českou hotovkovou i minutkovou kuchyni s nabídkou národních a regionálních jídel a specialit z lávového grilu. Pro sportovní fanoušky máme připravené dvě lcd televize se sportovními programy a s možností si vsadit na jakékoli utkání přímo v prostorách penzionu - SYNOTtip. V letních měsících se můžete kochat pohledem na kyjský rybník přímo z venkovní zahrádky s lávovým grilem, na kterém vám každou vaši chycenou rybu připravíme.
Služby
Nové zrekonstruovaný a zařízený Penzion Šimanda Vám nabízí kvalitní, čisté a levné ubytování hotelového typu v klidné, vilové části Prahy – Kyjích ve dvou, dvou s přistýlkou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích. Levné ubytování v Penzionu Šimanda Vám poskytuje na každém pokoji vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo), včetně Wi-Fi a TV (zdarma). Internet pro Vás u recepce (zdarma), kuchyňka společná. K většině pokojů je balkon s krásným výhledem na Kyjský rybník. Levné a výhodné skupinové ubytování, krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro firmy i jednotlivce, školy, sportovce a skupiny. Parkoviště vlastní v místě (zdarma). Bezproblémová doprava ze stanice Metra B „ Černý Most“ a přímo na vlakové zastávce Kyje Levné ubytování v Penzionu Šimanda je ideálním poměrem ceny a kvality poskytovaného ubytování vč. služeb.
Popis okolí
Bazén, aquapark, cyklistika, cyklotrasy, firemní akce, golf, kongresové centrum, levné ubytování, silvestr 2010.
Tipy na výlet
Turistické zajímavosti v okolí 25 km od Penzion a Restaurace Šimanda Plavecký areál Hloubětín (ve vzdálenosti 0.96 km) Plavecký bazén Hloubětín nabízí ojedinělou možnost plavat v mořské vodě. Voda není chlorována, ale je sycena mořskou solí. K dispozici je bazén 25m a brouzdaliště pro malé děti. Skibus Praha Černý Most - Šachty Vysoké nad Jizerou (ve vzdálenosti 2.28 km) Odjezdová místa: Praha - Černý Most: Chlumecká ul. zájezdová zastávka večerní St 16:00 denní Čt, So, Ne 6:45 Šachty – Vysoké nad Jizerou Informace o cenách jsou uvedeny na webových stránkách níže. Skibus Praha Černý Most - Ještěd (ve vzdálenosti 2.69 km) Odjezdová místa: Praha Černý Most – Ještěd: Chlumecká ul. zájezdová zastávka večerní Po, St, Pá 16:30 denní Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne 7:15 Liberec - Ještěd Informace o cenách jsou uvedeny na webových stránkách níže. Skibus Praha Černý Most - Herlíkovice (ve vzdálenosti 2.70 km) Odjezdová místa: Praha–Černý Most: Chlumecká ul. – zájezdová zastávka večerní Út, Čt, So 16:15 denní Po, Út, St, Čt, Pá, So, Ne 6:45 Herlíkovice Informace o cenách jsou uvedeny na webových stránkách níže. Skibus Praha Černý Most - Kamenec (ve vzdálenosti 2.78 km) Odjezdová místa: Praha – Černý Most: Praha –Černý Most: Chlumecká ul. zájezdová zastávka večerní St 16:00 denní Čt, So, Ne 6:45 Kamenec – Jablonec nad Jizerou Informace o cenách jsou uvedeny na webových stránkách níže. Letecké muzeum Kbely (ve vzdálenosti 3.16 km) Muzeum se nachází v areálu historického vojenského letiště Praha - Kbely a jeho expozice se vztahuje k historii československého a českého letectví, zvláště vojenského. Ve svých sbírkách má na 275 letadel z nichž 85 je vystaveno ve čtyřech krytých halách, 25 v... Kostel sv. Alžběty ve Kbelích (ve vzdálenosti 3.98 km) Až do 19. století neměli kbelští katolíci žádnou svatyni, poté si adaptovali jednu ze starých stodol na nároží dnešní Vrchlabské a Železnobrodské ulice a zřídili v ní kapli zasvěcenou sv. Alžbětě. Starý hospodářský objekt dostal okna, bylo upraveno jeho průčelí... Kostel sv. Václava na Proseku (ve vzdálenosti 4.18 km) Kníže Boleslav II. zvaný Pobožný, ubíral se kdysi, prý v roce 970, ze Staré Boleslavi na Pražský hrad, unaven sestoupil s koně, uvelebil se v měkkém mechu a usnul. Ve spánku se mu zjevil jeho zavražděný strýc sv. Václav a nabádal jej, aby právě tady vystavěl svatyni na... Sportovní a rekreační areál Pražačka (ve vzdálenosti 4.76 km) Areál Pražačka na Žižkově nabízí široké sportovní a rekreační využití. Celý komplex je rozdělen do několika částí v nichž najdete: - krytý bazén 16x8 m - venkovní bazén 25 m - brouzdaliště pro malé děti - odpočinkové plochy pevné i travnaté - saunu -... Aquapark Lagoon Letňany (ve vzdálenosti 4.94 km) Moderní víceúčelový komplex Aquapark Lagoon v Letňanech nabízí plavecký bazén 25m, tobogán dlouhý 85m, dětské brouzdaliště a zábavné a masážní bazény. Dále fitnes, aerobik, spining a relax centrum s finskou saunou, párou a whirpoolem se slanou vodou. Technologie provozu,...
Konference
Součástí budovy je též multifunkční sál vhodný pro pořádání společenských, kulturních i firemních akcí, svatebních hostin a plesů.
Platební karty
American express, Mastercard, Mastercerd electronic, Maestro, Visa, Visa electron, V pay, JCB.

Restaurace a Penzion Šimanda - fotogalerie

Penzion Šimanda 1
Penzion Šimanda 1
Penzion Šimanda 2
Penzion Šimanda 2
Penzion Šimanda
Penzion Šimanda
Pokoj
Pokoj
Pokoj
Pokoj
Koupelna
Koupelna
Pokoj
Pokoj
Zahrádka
Zahrádka
   

Restaurace a Penzion Šimanda - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Restaurace a Penzion Šimanda