Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Horská chata Lučanka

Horská chata Lučanka
Název: Horská chata Lučanka
Typ objektu: Penzion
Město: Lučany nad Nisou
Lokalita: Jablonec nad Nisou (Liberecký kraj)
Adresa: Lučany nad Nisou 20, 468 71 Lučany nad Nisou
Souřadnice GPS: N 50°45´34´´ E 15°12´41´´
Kapacita lůžek: 56
Cena od: 250 Kč
Cena polopenze: 390 Kč
Cena plná penze: 470 Kč
Telefon: +420 776 879 939
E-mail:
Webové stránky: http://www.lucanka.cz
Chata LUČANKA se nachází v CHKO Jizerské hory uprostřed lesů pod rozhlednou Bramberk na Horním Maxově jen 5 km od Jablonce n.N. v nadmořské výšce 710 m. Vhodná poloha chaty mimo komunikaci je ideální pro klidnou rodinnou rekreaci, pořádání ozdravných pobytů, škol v přírodě, sportovních soustředění, podnikových akcí, školení apod. Kapacita chaty je 56 lůžek v hlavní budově a možnost pronájmu dvou malých apartmánů v roubence hned vedle Lučanky. Nabízíme kvalitní levné ubytování v krásném prostředí blízko značených turistických cest, cyklotras, 15 min. chůze od přírodního koupaliště s občerstvením v Lučanech n.N., 100m napojení na Jizerskou magistrálu, lyžařský areál Severák 3km. Sportovní vyžití a parkování přímo u chaty.
Ceník
Ceník 2010:

Ubytování od 250,- Kč/os/den
Příplatky:
lůžko apartmán / noc + 80,-Kč
lůžko pokoj vlastním soc. zařízení / noc + 50,-Kč
jednolůžkový pokoj / noc + 80,-Kč
Stravování
snídaně 70,-Kč
polopenze 140,-Kč
plná penze 220,-Kč
Školy v přírodě,
dětské skupiny
noc včetně plné penze, svačin a pitný režim od 270,-Kč
na 10 dětí je 1 osoba doprovodu zdarma
Poplatky:
pes/kočka 50,- Kč/noc
pobytová taxa osoby od 18 do 70 let 14,- Kč/den

*Silvestrovský pobyt a jiné mimořádné akce + příplatek dle nabídky*

Cena je kalkulovaná na teplotu v pokoji 20°C. Možnost zapůjčení teplometu za poplatek
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Formou polopenze: Snídaně: připravujeme od 8,00 do 9,30 hod. Po dohodě možné i jiné časy, rozšířené kontinentální formou švédského stolu s dostatečným výběrem. Večeře: podáváme v 18,00 hod. formou jednotného menu – polévka a hlavní teplé jídlo, (předem nahlášená změna je možná). Formou plné penze : Snídaně: připravujeme od 8,00 do 9,30 hod. Po dohodě možné i jiné časy, rozšířené kontinentální formou švédského stolu s dostatečným výběrem. Oběd: polévka, hlavní teplé jídlo. Večeře: teplá nebo studená kuchyně. Pro dětské akce jsou dopolední a odpolední svačiny a celodenní pitný režim. Při ostatních akcích po dohodě nabízíme výběr různých specialit, minutek, grilování steaků, kuřat, ryb, uzenin a selat včetně doplňkového zeleninového bufetu s dresingy, různými doplňky, pečenými bramborami atd. Při prodlouženém posezení nabízíme studené mísy, topinky, bramboráčky, tlačenku atd., pro přehození chuti máme různé druhy zmrzlinových pohárů, rakvičky a palačinky. Po dohodě můžeme nabídnout jakoukoliv dietu, vegetariánskou stravu, dětská jídla a podobně. Hromadné akce (školení, školy) mají dohodnutý jídelní lístek a vyhovující časy.
Služby
V chatě je útulná jídelna s TV pro posezení, pro zábavu klubovna s krbem, stolním fotbálkem, šipky, stolní hry, karaoke. Stolní tenis, petanque, badminton. U chaty - Léto: dětský koutek – houpačky, kolotoč, pískoviště, skluzavka, sportovní asfaltové hřiště pro volejbal, fotbálek, nohejbal, stolní tenis, velká trampolína. Ohniště na opékání buřtů a možnost grilování. V přilehlých lesích je dostatek dřeva. Zima: vlek 300 m dlouhá POMA – neupravovaná sjezdovka 100 m napojení na Jizerskou magistrálu.
Popis okolí
Léto: značené turistické cesty ke všem rozhlednám a ostatním zajímavostem Jizerských hor, cyklotrasy, 15 min. chůze přírodní koupaliště s občerstvením v Lučanech nad Nisou. V nedaleké Smržovce vyhlídka Hvězda, Jizerské muzeum, Pivrncova putyka. 6km Jablonec nad Nisou – bazén, přehrada, Bowling, Squash centrum, hala s tenisovými kurty, muzeum skla a bižuterie. Exkurze ve sklárně v Janově n.N. – 6km, kde je i Bobová dráha s celoročním provozem. 15km Liberec – ZOO, Botanická zahrada, Ještěd, zábavní centrum s vodním světem Babylon. Výlety na zámky Sychrov, Hrubý Rohovec, Frýdlant, Bozkovské jeskyně. Návštěva Kozí farmy v Pěnčíně. Zima: Jizerská magistrála s nádhernými upravovanými stopami pro běžkaře je 100 m od chaty, lyžařský areál Severák je jen 3 km, areál Špičák v Albrechticích je 7 km. V Lučanech n.N. 2 km pod chatou je upravovaná a zasněžovaná sjezdovka 800m dlouhá POMA – ideální pro děti. Na přání zajistíme malý nebo velký autobus na výlety.
Sportovní možnosti
Cyklistika, turistika, lyžařské možnosti pro běžkaře i pro sjezdaře a snowboardisty.

Horská chata Lučanka - fotogalerie

Chata Lučanka
Chata Lučanka
Jídelna
Jídelna
Pokoj
Pokoj
Domek pro hosty
Domek pro hosty
Vlek u chaty
Vlek u chaty

Horská chata Lučanka - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Horská chata Lučanka