Czech Slovak
Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

O nás

Vážení  návštěvníci,

dovolujeme si Vám představit Lidový katalog ubytování a služeb s přímým kontaktem na ubytovatele E-rekreace.cz, který poskytuje komplexní služby pro hosty – jednotlivce i skupiny i pro ubytovatele a provozovatele různých zařízení. Všechny služby, které tento katalog nabízí jsou ZDARMA. Katalog je jednoduchý na obsluhu (bez zbytečného klikání) a přehledný.

Po celý rok se můžete účastnit různých foto soutěží o ceny!

Pro ubytovatele

Katalog nabízí přímé kontaktní údaje jako je e-mail, telefon, poštovní adresa, www stránky na ubytovatele a poskytovatele služeb. Aktualizace údajů je možná kdykoli.

K přidávání zápisů slouží ikona Přidej záznam pro ubytovatele v první liště. Pokud si sami prezentaci neumíte vytvořit, stačí poslat údaje o Vašem zařízení e- mail: e-rekreace@email.cz a my ji vytvoříme za Vás.

Pokud se s internetem nekamarádíte vůbec, nemáte www ani e-mail, můžete nám vše poslat poštou a my prezentaci opět vytvoříme za Vás.

Pro klienty – jednotlivce, skupiny, školy atd.

Katalog nabízí přímé kontaktní údaje jako je e-mail, telefon, www stránky na ubytovatele a poskytovatele služeb.

Možnosti poptávky:

1/ Zadat poptávku zdarma

Službu využijete především při hledání ubytování, když nemáte chuť ztrácet čas brouzdáním po internetu a přesto si chcete vybrat ze širší nabídky s různými cenovými podmínkami i službami. V tomto případě pracujeme za Vás, poptávku zašleme vhodným ubytovacím zařízením a Vám přijdou na e-mail již konkrétní nabídky zdarma.

2/ Zadat DOTAZ konkrétnímu vybranému objektu

Pokud si v katalogu vyberete určitý ubytovací objekt, můžete přímo na jeho kartě zadat dotaz na volnou kapacitu pomocí tlačítka DOTAZ. Jedná se o nezávaznou poptávku pouze u jednoho konkrétního zařízení.

3/ Nápomocný Vám jistě bude formulář VYHLEDÁVÁNÍ UBYTOVÁNÍ, kde můžete vyhledávat podle klíčového slova, lokality, regionu, hor a podle ceny. A také SCHRÁNKA, která slouží pro praktičtější vyhledávání. Můžete si zde dočasně uložit různé objekty a následně se k nim vrátit.

4/ Když se přihlásíte k odběru našeho e-mailového zpravodaje, budou Vám pravidelně zasílány novinky o různých, akcích, last minute atd.

Rozdělení katalogu podle typu objektu:

HOTELY, PENZIONY, CHATY A CHALUPY, V SOUKROMÍ, APARTMÁNY, HOSTELY A UBYTOVNY, KEMPY A TÁBOŘIŠTĚ, REKREAČNÍ STŘEDISKA, RESTAURACE – restaurace, hospody, bary, kluby atd., ŠKOLNÍ POBYTY, LÁZNĚ A WELLNESS, FARMY A STATKY, AUTOBUSY MIKROBUSY – školy a skupiny si zde můžou najít dopravce na svůj výjezd, SLUŽBY UBYTOVATELŮM – prádelny, výrobci hotelového nábytku, povlečení, skla, gastro atd., DĚTSKÉ TÁBORY – i děti si chtějí vybrat svou rekreaci, LAST MINUTE – platnost inzerátu je měsíc, AKCE – silvestr, vepřové a jiné hody, prázdninové a víkendové akce, plesy, bály atd., NOVINKY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REKREACENTRUM.CZ - ubytování na horách, v Praze, Brno - hotely, penziony, chaty - o nás