Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

Hotel Minor České Budějovice

Hotel Minor České Budějovice
Název: Hotel Minor České Budějovice
Typ objektu: Hotel ***
Město: České Budějovice
Lokalita: České Budějovice (Jihočeský kraj)
Adresa: Školní 8, 370 10 České Budějovice
Souřadnice GPS: 49° 0' 2.742'' N, 14° 28' 31.682'' E
Kapacita lůžek: 20
Cena od: 350 Kč
Telefon: +420 387 319 304
Fax: +420 387 314 949
E-mail:
Webové stránky: http://www.hotelminor.cz
Rodinný tříhvězdičkový hotel Minor Vám poskytne levné a kvalitní ubytování v klidné části města České Budějovice. Hotel Minor Vám kromě ubytování nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště. Hotel se nachází v severní tiché části města České Budějovice ve Školní ulici za pivovarem Budvar. Hotel je vzdálen ( cca 50 m ) od zastávky autobusu MHD, který Vás dopraví do centra města České Budějovice (cca 2,5 km) a v opačném směru do města Hluboká nad Vltavou (cca 6 km). Hotel Minor České Budějovice je oblíben pro levné a kvalitní ubytování, výhodnou dopravní dostupnost a možnost volného i uzavřeného parkování. Hotel Minor má otevřenou recepci nonstop - 24 hodin denně. Ubytování je vhodné pro služební cesty a také pro turistiku a rodinnou dovolenou ve městě České Budějovice. O Vaše pohodlné ubytování se v hotelu postará vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu. Hotel Minor má všechny pokoje vybaveny sprchou, WC, televizí se satelitním přijímačem, minibarem, přenosnými ventilátory a Wi-Fi připojením k internetu – zdarma. Ubytování Vám ve dvou pokojích zpříjemní kuchyňka s mikrovlnnou troubou. K dispozici je uzavíratelné hotelové parkoviště pro osobní automobily a garáž pro jízdní kola a motocykly. Dle Vašeho přání Vás po předchozí dohodě dopravíme z autobusového nebo vlakového nádraží České Budějovice do hotelu Minor – zdarma.
Ceník
Pokoj: Bez snídaně Se snídaní
Jednolůžkový 690,- Kč 760,- Kč
Dvoulůžkový 990,- Kč 1130,- Kč
Třílůžkový 1290,- Kč 1500,- Kč
Čtyřlůžkový 1400,- Kč 1680,- Kč
Apartmá pro jednu osobu 990,- Kč
Apartmá pro dvě osoby 1600,- Kč
Apartmá pro tři osoby 1800,- Kč
Apartmá pro čtyři osoby 1990,- Kč

Cena za osobu:

Čtyřlůžkový pokoj od 350 Kč
Třílůžkový pokoj od 430 Kč
Dvoulůžkový pokoj od 495 Kč
Jednolůžkový pokoj od 690 Kč
Apartmá od 990 Kč

Děti do 4 let zdarma
Poplatek za psa 100 Kč
Uzavřené parkoviště za poplatek
Uvedené ceny jsou včetně DPH.
Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Dovolujeme si Vás pozvat k příjemnému posezení do hotelové restaurace na speciality naší kuchyně a výborné budějovické pivo. Snídaně jsou podávány od 7.00 do 10.00 hodin. V restauraci je možné připojení k internetu bezdrátovým systémem wi-fi nebo prostřednictvm pevných internetových zásuvek. Budeme velice potěšeni Vaší návštěvou při posezení u kávy či při sklence dobrého vína.
Služby
Hotel Minor České Budějovice je oblíben pro levné a kvalitní ubytování, výhodnou dopravní dostupnost a možnost volného i uzavřeného parkování. K dispozici je restaurace a uzavíratelné hotelové parkoviště pro osobní automobily a garáž pro jízdní kola a motocykly. Dle Vašeho přání Vás po předchozí dohodě dopravíme z autobusového nebo vlakového nádraží České Budějovice do hotelu Minor – zdarma. O Vaše pohodlné ubytování se v hotelu postará vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu.
Popis okolí
Ve volném čase mohou naši hosté využít této nabídky České Budějovice Možnosti prohlídky historického centra města Českých Budějovic. Exkurze v pivovaru BUDVAR, spojená s ochutnávkou piva. Rezervace letenek na vyhlídkové lety po okolí. Vyhlídkové plavby po řece Vltavě. Zajištění rybolovu a lovu zvěře. Návštěva letní a zimní plovárny. Jízda na kolech do širokého okolí za pamětihodnostmi, po cyklistických stezkách.
Tipy na výlet
Hluboká nad Vltavou Město Hluboká nad Vltavou je vzdáleno od hotelu MINOR 6 km. Můžete absolvovat prohlídku jednoho z nejkrásnějších zámků v České Republice. Návštěva loveckého zámku "OHRADA" spojená s prohlídkou zoologické zahrady. K příjemnému osvěžení nabízíme využití bazénu, tobogánu a ostatních služeb koupaliště, nacházejícího se přímo v podzámčí. U hotelu MINOR je zastávka autobusu MHD jedoucího do Hluboké nad Vltavou a zpět. Holašovice Jihočeská vesnička vzdálená od hotelu MINOR 18 km. Obec je postavena ve stylu selského baroka. Tato kulturní památka je zapsána do Seznamu UNESCO v japonském Kjótu v roce 1998. Český Krumlov Město Český Krumlov je vzdáleno od hotelu MINOR 25 km. Doporučujeme návštěvu města a prohlídku zámku, památek zapsaných do Seznamu UNESCO.
Sportovní možnosti
Těšíme se na Vaši návštěvu a v rámci Vašeho ubytování s potěšením zajistíme splnění všech Vašich přání v zájmové kulturní či sportovní oblasti a tím přispějeme k příjemnému prožití volného času a k Vaší spokojenosti s ubytováním v hotelu Minor České Budějovice.

Hotel Minor České Budějovice - fotogalerie

 

Hotel Minor České Budějovice - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

Hotel Minor České Budějovice