Ubytování v ČR
vyhledávání
Schránka
Vámi vybrané objekty
Vaše schránka je prázdná
Do schránky můžete vkládat vybrané objekty pro snadnější srovnávání
Přihlášení
E-mailový zpravodaj
Chcete-li dostávat na e-mail novinky
o akcích, last minute atd., vyplňte
svůj e-mail.

ARPACAY hostel

ARPACAY hostel
Název: ARPACAY hostel
Typ objektu: Hostel, ubytovna
Město: Praha 5
Lokalita: Praha 5 (Praha)
Adresa: Radlická 1302/76, 150 00 Praha 5
Kapacita lůžek: 92
Cena od: 190 Kč
Telefon: +420 251 552 297
Fax: +420 251 552 297
E-mail:
Webové stránky: http://www.arpacayhostel.com
ARPACAY hostel je moderní hostel v centru Prahy. Během 10-15 minut jste schopni tramvají či metrem dosáhnout na všechna místa v centru Prahy a nejste tak nuceni trávit většinu vašeho pobytu v MHD. Ubytování nabízíme ve 1-8lůžkových pokojích nebo apartmánech s vlastním soc. zařízením a kuchyňkou. V hostelu najdete také 2 stylové společenské místnosti (satelitní TV) a v teplých dnech vám pobyt zpříjemní posezení na střešní terase s výhledem na Prahu. V hostelu dále můžete využít 3 kuchyňky pro vlastní vaření, servis praní, zdarma úschovu zavazadel nebo bezpečnostní sejf na recepci pro Vaše cennosti. K dispozici vám zdarma bude i 5 PC s rychlým bezdrátovým připojením k internetu a WIFI ve všech pokojích. Ceny od 250,- Kč včetně snídaně. Last Minute nabídky již od 190,- Kč.
Ceník
Ceny za osobu a dle sezóny, spodní hranice je pro Last Minute nabídky, podzim a zimu, horní hranice je pro jaro/léto:
jednolůžkový pokoj 590 - 750,- Kč
dvojlůžkový pokoj 320 - 630,- Kč
trojlůžkový pokoj 250 - 480,- Kč
čtyřlůžkový pokoj 200 - 460,- Kč
pětilůžkový pokoj 200 - 460,- Kč
noclehárna 8 lůžek 170 - 390,- Kč
noclehárna 5 lůžek 190 - 390,- Kč
apartmán pro 2 osoby 690 - 1590,- Kč
apartmán pro 8 osob 1590 - 2960,- Kč

Všechny ceny jsou včetně snídaně, povlečení a místních poplatků. Internet + Wifi ZDARMA.

Vybavení pokojů
Satelit Klimatizace Počítač
Telefon WC Koupelna
Internet Televize Dětská postýlka
Trezor Balkón Lednice
Kuchýňka   
Služby
Minibar Kavárna Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bezbariérový přístup Wifi
Stravování
Snídaně v ceně ubytování, dále možnost vlastního vaření ve 1 ze 3 společných vybavených kuchyněk nebo ve vlastních kuchyni, pokud si rezervujete některý z apartmánů.
Služby
Naše heslo je ZAPLAŤTE POUZE JEDNOU. Všechny naše služby jsou v ceně ubytování. ZDARMA - přístup na internet (5 PC) ZDARMA - WIFI ve všech pokojích ZDARMA - bohatá snídaně ZDARMA - povlečení a ručníky ZDARMA – 3 kuchyňky pro hosty ZDARMA - úschovna zavazadel ZDARMA - sejf v recepci Pokoje se nacházejí ve dvou oddělených budovách naproti sobě (ARPACAY hostel RED a GREEN). Snídaně se podává od 7 do 10 hodin. Snídaně obsahuje šunku, sýr, máslo, džem, med, chléb a bílé pečivo, cornflakes a müsli s mlékem, kávu, čaj nebo džus. Pro chvíle odpočinku můžete využít střešní terasu s krásným výhledem na celou Prahu nebo v každé budově jednu stylovou společenskou místnost. V hostelu naleznete 5 PC s rychlým připojením k Internetu ZDARMA. Pokud budete potřebovat něco vyprat, přímo v hostelu je Vám k dispozici pračka se sušičkou.
Popis okolí
500 m od našeho hostelu (na Andělu) najdete velké nákupní centrum Nový Smíchov se supermarketem Tesco otevřené 7 dní v týdnu do 24:00, 2 multikina, poštu, bazén a několik bank. V okolí hostelu se nachází velké množství restaurací, pizzerií, café a hospůdek, mimo jiné i značková restaurace přímo v pivovaru STAROPRAMEN, kde můžete ochutnat veškerou produkci tohoto pivovaru v té nejlepší kvalitě! Na recepci Vám ochotně poradíme jak se kam v Praze dostat, pomůžeme najít spoje do dalších míst a zdarma si můžete vzít naši vlastní mapku centra Prahy pro Vaši lepší orientaci. Vynasnažíme se, aby se Vám u nás líbilo!
Platební karty
přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, EC/MC, Maestro, JCB a Dinners Club.

ARPACAY hostel - fotogalerie

ARPACAY hostel - Dotaz na volnou kapacitu

Údaje označené symbolem * jsou povinné.

ARPACAY hostel - Katalog ubytování